Szanowni Państwo,

po naszym piśmie do Dyrekcji ZSPI nr 1 w Olkuszu, Pan Dyrektor Tomasz Tomsia zmienił swoje stanowisko dotyczące odwołania naszych zajęć. Nasze zajęcia zostały przywrócone. I to jest dobra wiadomość.

Niestety jest też druga wiadomość. Rozporządzenie o organizacji zajęć sportowych w trakcie trwania pandemii narzuca na nas pewne obowiązki, z których najgorszy jest taki, że musimy zapewnić 15min przerwy pomiędzy kolejnymi grupami.

Szkoła wynajęła nam jedynie 120 min na pływalni i do tej pory nie była skłonna zwiększyć ilości wynajmowanych godzin, mimo naszych próśb od początku roku (przypominamy, że w zeszłym sezonie mieliśmy też wynajętą godzinę w piątki).
W tej sytuacji nie jesteśmy w stanie przyjąć na pływalni wszystkich grup. Na razie będziemy organizować zajęcia rotacyjnie (w tej sytuacji jedyna dobra wiadomość jest taka, że wracają zajęcia 45 minutowe).

Dodajmy, że w dniu 29 października 2020 roku zwróciliśmy się z kolejnym pismem do Dyrekcji ZSPI nr 1 Olkuszu, z prośbą o wynajęcie dodatkowej godziny. Na razie odpowiedzi nie otrzymaliśmy.

Czekamy niecierpliwie. Załączamy to pismo do wglądu dla Państwa.

W najbliższy czwartek 5 listopada, zapraszamy na zajęcia grupy:
I, II, III, IV – godz. 16:00
V, VI, VII, VIII – godz. 17:00