Aktywacja systemu ActiveNow

Szanowni Państwo,

wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom a także robiąc mały kroczek w XXI w. zainwestowaliśmy w program do obsługi działalności takich, jak nasza. W systemie będzie można sprawdzić obecności na zajęciach, sprawdzić zaległości w opłatach lub ewentualne nadpłaty, dokonać płatności za zajęcia poprzez system Dotpay (już od stycznia), uzyskać ważne informacje, np. o odwołanych zajęciach czy zgłosić swoją nieobecność na zajęciach lub chęć odrobienia nieobecności. Co dla nas szczególnie ważne, cały proces rejestracji na zajęcia od kolejnego sezonu, będzie odbywał się on-line poprzez naszą stronę internetową.

Na naszej stronie www.aquasport.olkusz.pl, w związku z aktywacją systemu ActiveNow, pojawiły się dwie nowe funkcje. Jedną z nich jest właśnie możliwość zapisu na zajęcia w nowej zakładce ZAPISY, druga to nowy wygląd zakładki GRUPY, gdzie możemy sprawdzić w kalendarzu, jakie zajęcie odbywają się w danym tygodniu.
W dniu dzisiejszym wysłaliśmy do Państwa zaproszenie z linkiem do zalogowania się w systemie ActiveNow. Bardzo prosimy o zalogowanie się do systemu, zapoznanie się z nim, uzupełnienie brakujących danych oraz co najważniejsze sprawdzenie i zgłaszanie ewentualnych błędów.
Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymał od nas linka w mailu bądź smsem, oznacza to, że nie oddał nam karty członkowskiej i nie mamy do niego namiaru (lub też wypełniona karta była nieczytelna i nastąpiła pomyłka w adresie mailowym lub nr telefonu).
W takiej sytuacji (zgłoszenie błędu lub nieotrzymanie linka aktywacyjnego) prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszą Alą (nr tel. na stronie w zakładce KONTAKT), która pomoże rozwiązać problem.

Zapraszamy do korzystania z ActiveNow. Mamy szczerą nadzieję, że inwestycja w ten system ułatwi nam wszystkim współpracę.

Serdecznie pozdrawiamy,
Damian Bigaj i Tomek Łaskawiec