Informacja dotycząca zajęć w maju!

Szanowni Państwo,
ostatnie rozporządzenie pozwoliło na otwarcie się działalności takich jak nasza (pod pewnymi warunkami).
Po wnikliwym przeanalizowaniu sytuacji postanowiliśmy się jednak NIE OTWIERAĆ.
O powodach naszej decyzji piszemy poniżej:
Otóż warunkiem otwarcia naszych zajęć jest między innymi ograniczenie liczebności biorących w nich udział osób o 50%. Od dyrekcji ZSPI nr 1 w Olkuszu otrzymaliśmy informację, że chcąc spełnić ten warunek, w naszym przypadku możliwe będzie przyjęcie na zajęciach maksymalnie 20 osób. Niestety cena wynajmu obiektu nie zmniejsza się o połowę. Nie zmniejszają się również opłaty i składki na rzecz państwa oraz naszych kontrahentów (księgowość, system ActiveNow, pracownicy itp).
Zawsze staraliśmy się traktować naszych klientów z szacunkiem i wypełniać w 100% powierzone nam zadania. W sytuacji zagrożenia epidemicznego spełnialiśmy wytyczne, dezynfekowaliśmy szatnie, szafki, poręcze, prowadziliśmy zajęcia w maseczkach choć na pływalni nie jest to łatwe. Używaliśmy rękawiczek aby było bezpiecznie na tyle, na ile się da. Nie jesteśmy jednak w stanie, przy obecnych warunkach, robić tego dłużej. Nie wyobrażamy sobie, że kogoś musielibyśmy odrzucić, kogoś wybrać. Nie widzimy też sensu w prowadzeniu zajęć raz na 3 tygodnie…
Dlatego postanowiliśmy nie otwierać naszej szkoły przy obecnie panujących warunkach.
Bardzo liczymy na Państwa zrozumienie.
Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, będziemy informować.
Jest to dla nas decyzja trudna i przykra ale w tej sytuacji nie mamy wyjścia.
PS.
Na szczęście nadal jesteśmy wypłacalni i jeśli ktoś z Państwa życzy sobie zwrotu nadpłaty widocznej w systemie ActiveNow, to nie będzie z tym problemu. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy z adresu użytego przy rejestracji do naszego systemu z dyspozycją zwrotu nadpłaty na wskazane konto bankowe.
Muszą Państwo również wiedzieć, że jeśli zdecydują się Państwo wpłacone środki zostawić u nas, to nic im nie grozi. Leżą spokojnie na koncie i czekają w formie nadpłaty na lepsze czasy i powrót do zajęć.