Informacja na temat pierwszych zajęć

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej w zakładce GRUPY znajduje się już przygotowany przez nas podział dzieci na grupy. Bardzo prosimy o sprawdzenie czy maluchy i ich starsi koledzy znajdują się w grupach, o które Państwo prosili w zgłoszeniach. Staraliśmy się sprostać Państwa oczekiwaniom jednak nie w każdym przypadku było to możliwe. Za ewentualne pomyki lub błędy z naszej strony serdecznie przepraszamy i prosimy zainteresowanych o kontakt telefoniczny z Damianem (numer podany w zakładce KONTAKT).
Jednocześnie informujemy, iż pierwsze zajęcia w Olkuszu odbędą się 8 września 2016 roku, natomiast na pierwszych zajęciach w Bukownie spotykamy się 12 września 2016 roku (tutaj czekamy na potwierdzenie ze strony szkoły ale jeśli będą zmiany, będziemy informować).
Na pierwsze zajęcia tradycyjnie już prosimy o przyniesienie wypełnionych kart członkowskich (jeden egzemplarz ;) ). Kartę można pobrać w zakładce REGULAMIN (link znajduje się pod regulaminem).
Ze względu na podwyżkę opłat za wynajem pływalni, o której poinformowano nas w dniu wczorajszym), zmuszeni jesteśmy do nieznacznego podniesienia opłaty za zajęcia. Szczegółowy rozkład opłat znajdą Państwo w zakładce CENNIK/PROMOCJE.
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów (zakładka KONTAKT).

Serdecznie zapraszamy