Informacja na temat rabatu rodzinnego.

Szanowni Państwo,
nie wiemy na razie ile potrwa przerwa ale zanosi się na to, że nie będzie ona szczególnie krótka. Jak już wspominaliśmy, wszystkie Państwa wpłaty są bezpieczne i czekają aby pokryć koszt zajęć, które przed nami.
Chcielibyśmy Państwu wyjaśnić jak potraktowaliśmy rabat rodzinny w tym miesiącu aby wiedzieli Państwo skąd wzięło się takie a nie inne rozliczenie na Państwa kontach w ActiveNow.
W związku z tym, iż nie odbyły się w marcu trzy z planowanych czterech zajęć w grupach czwartkowych i piątkowych oraz trzy z planowanych pięciu zajęć w grupach poniedziałkowych, przysługuje Państwu odpowiednia część rabatu w ramach Rabatu rodzinnego (dla grup olkuskich 1/4 miesięcznego rabatu, dla grup z Bukowna 2/5 miesięcznego rabatu).
W systemie Activenow, w zakładce “rozliczenie” można sprawdzić czy są Państwo rozliczeni (na zielono), występuje nadpłata (na zielono), bądź zaległość (na czerwono). W “rozliczeniu” znajdą również Państwo kwotę jednostkową za zajęcia po przyznaniu jednostkowego rabatu.

W razie pytań bądź niejasności Ala czeka na Państwa przy telefonie aby rozwiać wszelkie wątpliwości. My (Damian, Tomek) wprawdzie w kwestii płatności niewiele rozumiemy ale też jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie potrzeby 

Życzymy zdrowia i serdecznie pozdrawiamy.