NOWE GODZINY ZAJĘĆ W OLKUSZ!

Szanowni Państwo,

przypominamy, że uległa zmianie godzina rozpoczynania zajęć w Olkuszu. Wszystkie zajęcia w Olkuszu  rozpoczynają się o 15 min wcześniej niż dotychczas. Aktualne godziny rozpoczynania zajęć to:
15:45
16:30 oraz
17:15.
Ze względu na fakt, iż naszą informację z dnia 17.09.2018r. przeczytało niewiele osób, a co za tym idzie na zajęcia przybyli na wcześniejszą, nową godzinę jedynie nieliczni, postanowiliśmy, za porozumieniem z dyrekcją rozpocząć zajęcia jak do tej pory aby nie straciły ich osoby, które nie przeczytały naszej wiadomości na stronie www i facebooku.
Za powstałe z tego powodu niedogodności oraz małe zamieszanie serdecznie Państwa przepraszamy.
Szczególnie zaś osoby, które przybyły na zajęcia wcześniej, zgodnie z nowym harmonogramem.
Jednocześnie zwracamy się z ogromną prośbą, o odwiedzanie naszej strony www.aquasport.olkusz.pl oraz o polubienie naszego profilu na facebooku, gdzie przekazujemy ważne informacje.
Zarówno nasza strona jak i fb profil jest najlepszym sposobem do informowania Państwa o ważnych wydarzeniach oraz o sytuacjach kryzysowych, takich, jak np. odwołanie zajęć z powodu awarii.
Mamy nadzieję, że szerokopojętych “sytuacji awaryjnych” będziemy mieli w przyszłości jak najmniej. Zdając sobie jednak sprawę, że “licho nie śpi” zwracamy się z prośbą aby trzymali Państwo rękę na pulsie i regularnie, przed zajęciami, odwiedzali nasze źródła informacji.
Dziękujemy za wyrozumiałość,
Tomasz Łaskawiec
Damian Bigaj