INFORMACJA NA TEMAT PIERWSZYCH ZAJĘĆ!!!

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej w zakładce GRUPY znajduje się już przygotowany przez nas podział dzieci na grupy. Bardzo prosimy o sprawdzenie czy maluchy i ich starsi koledzy znajdują się w grupach, o które Państwo prosili w zgłoszeniach. Staraliśmy się sprostać Państwa oczekiwaniom jednak nie w każdym przypadku było to możliwe. Za ewentualne pomyki lub błędy z naszej strony serdecznie przepraszamy i prosimy zainteresowanych o kontakt telefoniczny z Damianem (numer podany w zakładce KONTAKT).

Jednocześnie informujemy, iż pierwsze zajęcia w Olkuszu odbędą się 7 września 2017 roku (czwartek), natomiast na pierwszych zajęciach w Bukownie spotykamy się 11 września 2017 roku (poniedziałek).

Na pierwsze zajęcia tradycyjnie już prosimy o przyniesienie wypełnionych kart członkowskich (jeden egzemplarz ;) ). Kartę można pobrać w zakładce REGULAMIN (link znajduje się pod regulaminem).

Szczegółowy rozkład opłat znajdą Państwo w zakładce CENNIK/PROMOCJE.

Bardzo, bardzo prosimy aby rodzice oraz dzieci miały obuwie zmienne (np. klapki), które jest obowiązkowe na pływalniach. Dziewczynki muszą mieć jednoczęściowe stroje kąpielowe, czepek oraz okularki pływackie, chłopcy kąpielówki (spodenki plażowe są dobre tylko na plażę ;-)), czepek (jeśli są długie włosy) oraz okularki.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów (zakładka KONTAKT).

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia! ;-)