Płatności przez Dotpay.

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS 
(zawsze chciałem to napisać )

Szanowni Państwo,

troszkę to trwało ale w końcu udało się wypełnić wszelkie umowy, kryteria i inne formalności. Jak niektórzy z Państwa już zauważyli (otrzymaliśmy pierwsze wpłaty tą drogą) dzięki systemowi ActiveNow możliwe jest już dokonywanie płatności przez dotpay. Jest to tzw. płatność jednym kliknięciem. Każdy z Państwa ma taką możliwość po zalogowaniu do systemu ActiveNow.

Jeśli ktoś z Państwa jeszcze nie zarejestrował się w ActiveNow, bardzo do tego zachęcamy. Z pomocą tego systemu można kontrolować swoje obecności na zajęciach, kontrolować i dokonywać płatności… Dzięki ActiveNow będziecie zawsze na czas poinformowani o odwołanych zajęciach, awarii czy zajęciach otwartych.

TO NIC NIE KOSZTUJE!
Jeśli ktoś z Państwa jeszcze nie zarejestrował się w naszym nowym systemie do komunikacji z klientem ActiveNow, wystarczy wysłać nam maila z prośbą o linka aktywacyjnego. Jeśli ktoś z Państwa chciałby się zarejestrować ale ma z tym kłopot, chętnie pomożemy. Prosimy wówczas o kontakt telefoniczny z Alą lub Tomkiem (numery tradycyjnie znajdą Państwo na stronie www.aquasport.olkusz.pl w zakładce kontakt).

Serdecznie pozdrawiamy