ZAPISY NA NOWY SEZON!

Szanowni Państwo,

Powolutku startujemy z zapisami na nowy sezon 2019/2020. Do 10 sierpnia 2019 przyjmujemy jedynie zapisy od osób, które w poprzednim sezonie byli naszymi klientami. Od 11 sierpnia 2019 uruchamiamy zapisy dla osób nowych (jeśli zostanie miejsce w grupach).

Uprzejmie Państwa informujemy o zmianach w regulaminie, które nastąpiły z różnych względów. Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z naszym regulaminem, który znajduje się na naszej stronie:
https://aquasport.olkusz.pl/regulamin/

Najważniejsze zmiany to:

Zapisów dokonujemy jedynie przez stronę internetową: https://aquasport.olkusz.pl/zapisy/

Aby zapisać się na zajęcia należy dokonać bezzwrotnej opłaty rezerwacyjnej w wysokości 50zł oraz zarejestrować się w naszym systemie Active Now. Resztę opłaty za pierwszy miesiąc dokonujemy, jak zawsze, do 10 dnia miesiąca. Ta zmiana podyktowana jest faktem, że corocznie zajmowane są miejsca a potem na zajęcia zapisany nie przychodzi.

W poprzednich sezonach mieliśmy bardzo dużo pytań odnośnie opłat za dany miesiąc. Dla wielu z Państwa opłata uśredniona była niesatysfakcjonująca. Dlatego w tym roku chcemy spróbować powrócić do opłaty za zajęcia, które w danym miesiącu się odbyły. Opłata będzie więc zależna od ilości zajęć w danym miesiącu. Zostało to dokładnie przedstawione w tabelce na naszej stronie internetowej: https://aquasport.olkusz.pl/cennik-promocje/
Wysokość należności można również sprawdzić w systemie Active Now.

Zmienia się również cennik naszych usług. Koszt jednych zajęć w nowym sezonie będzie wynosił 35zł. Zmiana ta wynika z dwóch spraw. Pierwsza jest taka, że przez ostatnich 10 lat nic nie staniało ;) A druga jest taka, że chcielibyśmy nieco poprawić komfort zajęć zmniejszając liczbę uczestników. Jeśli wejdą Państwo na nasz kalendarz:
https://app.activenow.pl/external/calendar/582?code=c4ca6e72695d7b7a43bc0b1e66e31d71
zobaczą Państwo, że od września przygotowane grupy są mniejsze niż wcześniej. Ustaliliśmy, że grupy zaczynające przygodę z wodą (wstępne oswajanie) są max 6 os., grupy uczące się pływać są max 8 os., grupy doskonalące są max.10 os., grupy zaawansowane oraz grupy dorosłych są max 15 os.

Do nowego sezonu dostosowaliśmy nieco rabaty i promocje. Prosimy o zapoznanie się.

W razie jakichkolwiek problemów z zapisami prosimy o kontakt telefoniczny z Damianem lub Tomkiem. Postaramy się pomóc. ;)