PIERWSZE ZAJĘCIA!!!

Szanowni Państwo,

GRUPY
z przyjemnością informujemy, że na naszej stronie internetowej w zakładce GRUPY znajduje się już przygotowany przez nas podział dzieci do poszczególnych grup. Bardzo prosimy o sprawdzenie czy maluchy i ich starsi koledzy znajdują się w grupach, o które Państwo prosili w zgłoszeniach. Staraliśmy się sprostać Państwa oczekiwaniom jednak nie w każdym przypadku było to możliwe. Za ewentualne pomyki lub błędy z naszej strony serdecznie przepraszamy i prosimy zainteresowanych o kontakt telefoniczny z Damianem (numer podany w zakładce KONTAKT).

PIERWSZE ZAJĘCIA
Jednocześnie informujemy, iż pierwsze zajęcia w Olkuszu odbędą się 13 września 2018 roku (czwartek), natomiast na pierwszych zajęciach w Bukownie spotykamy się 10 września 2018 roku (poniedziałek).

KARTY CZŁONKOWSKIE
Na pierwsze zajęcia tradycyjnie już prosimy o przyniesienie wypełnionych kart członkowskich (jeden egzemplarz ;) ). Kartę można pobrać w zakładce REGULAMIN (link znajduje się pod regulaminem).
Na naszej stronie znajdują się nowe karty członkowskie uwzględniające zmiany w przepisach o polityce prywatności RODO.
Obowiązkowo należy przynieść kartę na pierwsze zajęcia. Bez tego nie będziemy mogli wpuścić dziecka na zajęcia!

CENNIK
Szczegółowy rozkład opłat na sezon 2018/2019 znajdą Państwo w zakładce CENNIK/PROMOCJE.

INFORMACJE OGÓLNE
Bardzo, bardzo prosimy aby rodzice oraz dzieci miały obuwie zmienne (np. klapki), które jest obowiązkowe na pływalniach. Dziewczynki powinny mieć jednoczęściowe stroje kąpielowe, czepek oraz okularki pływackie, chłopcy kąpielówki (spodenki plażowe są dobre tylko na plażę ;-)), czepek (jeśli są długie włosy) oraz okularki.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów (zakładka KONTAKT).

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia! ;-)